, foto van Wanneperveen

ongeval

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
+1
Wanneperveen
Maaier uit Denemarken zonder tandwielen. Wie heeft dit eerder gezien?

Reacties

+1
GerbertXL
JF heeft ze ook v snaar aandrijving gemaakt maar dan stonden de trommels wel in verstek zodat de messen elkaar niet kunnen raken. Staat bij deze de ene trommel hoger dan de andere?
JD 6110
@GerbertXL

Een mooi maaibeeld dus ?😜
TomH
Zo een hebben wij volgens mij ook al eens gehad. Die was groen met een geel kleed. Volgens mij staan de messen op een verschillende hoogte ja. Kan er zo alleen geen foto meer van vinden.
steyrlanzboy
Mooi
deutzisthebest
Ja zo 1 heb ik ook wel eens gezien maar dan in een veel slechtere staan. Heb mij altijd afgevraagd of een soort van mesbeveiliging was om te voorkomen dat ze elkaar raken als de v-snaar slipt.
Wanneperveen
Het is de maaier van een kennis. Een trommel met een kapot lager. En hele slechte snaren. Ijzerwerk is verrassend goed, dus de moeite waard om te proberen deze maaier te redden.
Wanneperveen
Er zit 15mm hoogte verschil in. Volgend voorjaar eerst zelf blokje maaien en dan en ben ik benieuwd hoe dat er uit ziet.

Vrachtwagen liefhebber? Help mee!

Zit jij dagelijks op de vrachtwagen of heb je gewoon een gezonde interesse in vrachtwagens? Als geluk bij een ongeluk kom je deze website tegen! Op vrachtwagenongeval.nl zie je alle inhoud die met ongevallen te maken hebben. Op TruckFan zie je echter alles wat met vrachtwagens te maken heeft. Help mee door foto's, video's en nieuwsberichten te verzamelen en te delen.

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
6
PUNTEN
4
WEERGAVES
0
BATTLES
MEER FOTO'S