Onbekend meerdere (diverse merken), foto van casejxu

Onbekend meerdere (diverse merken) ongeval

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
+8
casejxu
Ook noord holland doet mee. 4 verreikers met elk 2 man in t bakje en gaan! Paar trekkers en auto om verkeer te begeleiden en werd 98% geaccepteerd met getoeter en duimpje. Toch even snel 150 vlaggen opgehangen in de schermer polder en stukje beemster waar morgen een groep uit de Beemster verder gaat. Reden zelfs een tijd onder begeleiding van oom agent die volledig achter en stond en af en toe verdween om zijn collega's op afstand te houden!

Reacties

+5
dx11
Heel goed!

(klik om te vergroten)

(klik om te vergroten)

+4
fendt308-driver
Lekker bezig 💪🏼

(klik om te vergroten)

+7
Baltus_steyr
Hier zijn ze gisteravond ook bezig geweest. Ik vindt het van iedereen een top actie en inzet!!!!. met nog een beetje balen met tekst hier en daar maakt dit het mooi af!!!
+3
steyrlanzboy
Mooi
+2
Rondeutz06
Super allemaal 👍👍
+2
Wimariete
Goed bezig allemaal
+3
KlaasM
Jammer dat het moet. Maar mooi dat het zo kan
+2
2850Johndeere6R
Jij was mooi even een avondje met Remco opstap?
+4
casejxu
@2850Johndeere6R zeker zeker! En og 20 25 man zoiets
+6
Fendt926Driver
Klasse mannen.
Heerlijk om in noorwegen te zien dat er ook door gevochten wordt voor de goede zaak als ik er niet bij ben
+5
2850Johndeere6R
@Fendt926Driver De meeste zijn druk bezig Huub.
+5
casejxu
@Fendt926Driver vanavond gaat er weer een groep mee verder💪
+4
langeslagdiesel
Super!
+2
a3vandiejen
Schitterend, met de zakdoek door Den Haag...

(klik om te vergroten)

Vrachtwagen liefhebber? Help mee!

Zit jij dagelijks op de vrachtwagen of heb je gewoon een gezonde interesse in vrachtwagens? Als geluk bij een ongeluk kom je deze website tegen! Op vrachtwagenongeval.nl zie je alle inhoud die met ongevallen te maken hebben. Op TruckFan zie je echter alles wat met vrachtwagens te maken heeft. Help mee door foto's, video's en nieuwsberichten te verzamelen en te delen.

Lid worden is heel eenvoudig!