Geen ongeval
Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.Vrachtwagen liefhebber? Help mee!
Zit jij dagelijks op de vrachtwagen of heb je gewoon een gezonde interesse in vrachtwagens? Als geluk bij een ongeluk kom je deze website tegen! Op vrachtwagenongeval.nl zie je alle inhoud die met ongevallen te maken hebben. Op TruckFan zie je echter alles wat met vrachtwagens te maken heeft. Help mee door foto's, video's en nieuwsberichten te verzamelen en te delen.
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Ik heb jarenlang teveel last van ijzer gehad. Ik ben nu een half jaar gestopt met bijproducten, en heb er sindsdien nog maar een gehad. Dat toeval bestaat niet.
Hoe minder je aankoopt hoe minder risico.
Dan maar hopen dat alles eruit gepakt is...
Maar zou het weer op laten halen, wordt overal wel eens geprobeerd wat rotzooi te slijten, zoals ook te natte pakken die niet smakelijk zijn. Als je opbelt zeggen ze dat ze je de verkeerde partij hebben gestuurd. Oftewel, men weet dat er A en B kwaliteit is, alleen een A prijs en men probeert je even uit.
Staat ook op de factuur als strooisel .